Historia rozwoju serii Galaxy Note - infografika - Tabletowo.pl

Historia rozwoju serii Galaxy Note – infografika

Dołącz do dyskusji 0

Temat Samsunga Galaxy Note 4 był poruszany na Tabletowo tyle razy, że pewnie sam sprzęt zdążył już urosnąć do miana „celebryty” w świecie urządzeń mobilnych. Samsung jednak nie daje zapomnieć o tym, kto trzęsie rynkiem fabletów i wypuszcza ciekawą infografikę przedstawiającą historię całej serii Galaxy Note.

Sama grafika przedstawia porównanie wszystkich generacji koreańskiego „notatnika” wraz z kluczowymi elementami specyfikacji. Tym samym widać jak na dłoni, jaki postęp poczynił Samsung. Dla wielu osób to właśnie seria Galaxy Note stała się tą flagową, na którą czeka z utęsknieniem. I wcale się nie dziwię. O ile generacja „Esek” przestała być wyzwaniem dla konkurencji, o tyle „notatniki” zawsze są o krok przed resztą, mając w rękawie jednego asa – aktywny stylus, który wraz z koreańskim oprogramowaniem działa jak żaden inny na świecie.

Tabletowo.pl  Historia rozwoju serii Galaxy Note - infografika Ciekawostki Samsung Smartfony

Seria Note’ów przeszła daleką drogę od zdziwienia ludzkości po jej zachwyt. Dziś mało kto powie, że urządzenia te nie mają sensu. Trend na elektroniczne „notatniki” wciąż się rozwija i coraz częściej wyrastają rywale. Czekam z niecierpliwością na godnego przeciwnika dla Note’a. To z pewnością będzie piękny pojedynek.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona