Historia rozwoju serii Galaxy Note – infografika | Tabletowo.pl

Historia rozwoju serii Galaxy Note – infografika

Dołącz do dyskusji 0

Temat Samsunga Galaxy Note 4 był poruszany na Tabletowo tyle razy, że pewnie sam sprzęt zdążył już urosnąć do miana „celebryty” w świecie urządzeń mobilnych. Samsung jednak nie daje zapomnieć o tym, kto trzęsie rynkiem fabletów i wypuszcza ciekawą infografikę przedstawiającą historię całej serii Galaxy Note.

Sama grafika przedstawia porównanie wszystkich generacji koreańskiego „notatnika” wraz z kluczowymi elementami specyfikacji. Tym samym widać jak na dłoni, jaki postęp poczynił Samsung. Dla wielu osób to właśnie seria Galaxy Note stała się tą flagową, na którą czeka z utęsknieniem. I wcale się nie dziwię. O ile generacja „Esek” przestała być wyzwaniem dla konkurencji, o tyle „notatniki” zawsze są o krok przed resztą, mając w rękawie jednego asa – aktywny stylus, który wraz z koreańskim oprogramowaniem działa jak żaden inny na świecie.

Infographic-Galaxy-Note-Series-at-a-glance

Seria Note’ów przeszła daleką drogę od zdziwienia ludzkości po jej zachwyt. Dziś mało kto powie, że urządzenia te nie mają sensu. Trend na elektroniczne „notatniki” wciąż się rozwija i coraz częściej wyrastają rywale. Czekam z niecierpliwością na godnego przeciwnika dla Note’a. To z pewnością będzie piękny pojedynek.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona