Hisense Sero 7 Pro - „tańszy Nexus 7” z microSD i miniHDMI | Tabletowo.pl

Hisense Sero 7 Pro – „tańszy Nexus 7” z microSD i miniHDMI

Dołącz do dyskusji 0
Hisense Sero 7 Pro Tablet

Hisense to chiński producent taniej elektroniki, który wkrótce wypuści na rynek swój pierwszy certyfikowany tablet z dostępem do Google Play. Nie wspominałabym o nim, gdyby nie jeden dość istotny szczegół: urządzenie to oferuje podobne parametry do modelu Nexus 7 (dodatkowo posiada microSD i miniHDMI), a jest jeszcze tańsze. Przyjrzyjmy się bliżej Hisense Sero 7 Pro.

Czterordzeniowa Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, wyświetlacz IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej i Android 4.2.1 Jelly Bean to tylko początek listy jego specyfikacji technicznej. Hisense Sero 7 Pro posiada również, w przeciwieństwie do Nexus 7, slot kart microSD i wyjście miniHDMI.

Oprócz tego, na pokładzie tabletu znajdziemy aparat 5 Mpix (którego także nie znajdziemy w produkcie Asusa i Google), kamerkę 2 Mpix, GPS, WiFi, Bluetooth, NFC oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Wszystko brzmi pięknie, pozostaje tylko kwestia jakości wykonania… a z tą, jak wiemy, może być bardzo różnie.

Jakiś czas temu Hisense Sero 7 Pro trafił do amerykańskiego FCC, a aktualnie pojawił się w wybranych sklepach Walmart. Jego cena to 149 dolarów. Ma być również dostępna wersja Lite za 99 dolarów, aczkolwiek nie wiadomo czego w niej zabraknie w porównaniu do wersji Pro.

Hisense Sero 7 Pro Tablet

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona