HERE Maps z aktualizacją dla Androida i Windows Phone | Tabletowo.pl

HERE Maps z aktualizacją dla Androida i Windows Phone

Dołącz do dyskusji 0

Aplikacja HERE Maps, podstawowe mapy i nawigacja dla Windows Phone stała się niedawno jedną z najpopularniejszych mapowych aplikacji również dla Androida.

Twórcy ogłosili ostatnio aktualizację map o nowe regiony i funkcje. Oprócz nowych krajów (wreszcie mamy Fidżi!!!), uszczegółowiono informacje o terenach, które wykraczają znacznie poza drogi i granice miast. Zwiększono dokładność wyświetlania rzek, jezior i innych zbiorników wodnych, które do tej pory prezentowały się znacznie gorzej niż u konkurencji choćby ze strony Google Maps.

germwat

Zaktualizowano też i rozszerzono możliwości funkcji Transport, poprawiając między innymi geograficzne rozmieszczenie poszczególnych tras komunikacyjnych, co do tej pory często było bolączką (trasy przedstawiane jako proste odcinki). Na screenach przedstawiono poprawioną wersję, która wreszcie cechuje się zauważalnie większą dokładnością.

Użytkownicy Androida dostaną powiadomienie i powinni postępować zgodnie ze zrzutami poniżej. Właściciele telefonów z WP muszą ręcznie sprawdzić aktualizację map:

ustawienia > aplikacje > mapy > wyszukaj aktualizacje.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona