HERE Maps wreszcie za darmo w Play Store! | Tabletowo.pl

HERE Maps wreszcie za darmo w Play Store!

Dołącz do dyskusji 0

Osoby chcące korzystać z map od „starej” Nokii mogą wreszcie zrobić to bez ściągania plików .apk i ręcznej instalacji. Od dzisiaj produkt dostępny jest w Play Store.

Najważniejsze zalety to mapy offline, głosowa nawigacja z dostępnym językiem polskim oraz dobra baza POI. Może nie na tym poziomie co Google Maps, ale po dwóch latach używania tej aplikacji, zwykle nie było z nią kłopotów. Warto pamiętać, że do wyszukiwania „points of interest” należy mieć włączoną transmisję danych. Mapy offline pozwalają jedynie na wyszukiwanie i nawigowanie po adresach.

Przechwytywanie

Aplikacja przeszła też lifting i zapewnia jeszcze lepszy i przyjaźniejszy interfejs, a jej funkcje zgrupowane są w obrębie Here Maps, bez rozbicia na Drive czy Transit, jak to ma miejsce (niestety) w przypadku Windows Phone. Wersję beta pobrało do tej pory ponad milion użytkowników.

Aplikację możecie pobrać tutaj:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona