Hellraid: The Escape teraz również w Google Play - Tabletowo.pl

Hellraid: The Escape teraz również w Google Play

Gdy kilka miesięcy temu studio Shortbreak zaprezentowało światu grę Hellraid: The Escape, wywołała ona niemałe zaskoczenie wśród graczy. Zamiast wartkiej, zręcznościowej akcji, której mogliśmy spodziewać się po mobilnym towarzyszu nowej produkcji Techlandu, otrzymaliśmy bowiem nietypową przygodówkę w której główny bohater nie chwyta nawet za miecz, pokonując potwory za pomocą własnego sprytu. Teraz tytuł ten trafił wreszcie również w gościnne progi sklepu Google Play.

Historia opowiedziana w grze rozpoczyna się od śmierci głównego bohatera, która niestety okazuje się być zaledwie początkiem jego kłopotów. Jego dusza budzi się bowiem po chwili zamknięta w dziwacznym więzieniu, pełnym pułapek, potworów i innych niebezpieczeństwa czyhających na nas na każdym kroku. By wydostać się z tego niezbyt komfortowego miejsca będziemy musieli zmierzyć się z serią mniej lub bardziej złożonych łamigłówek. Wszystko to okraszono zaś całkiem przyzwoitą oprawą graficzną.

Gra Hellraid: The Escape dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (10 zł). Jak przystało na tytuł typu premium nie znajdziemy tu żadnych mikropłatności.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona