HeierPad W81 z Windows 8.1 na pokładzie za 200 euro | Tabletowo.pl

HeierPad W81 z Windows 8.1 na pokładzie za 200 euro

Dołącz do dyskusji 0

Mimo tego, że IFA rozpoczyna się dopiero dzisiaj, to niektórzy producenci już wczoraj zaprezentowali swoje nowości. Wśród nich znalazła się firma Heier ze swoim 8-calowym urządzeniem pracującym pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

HeierPad W81 jest urządzeniem wyposażonym w czterordzeniowy układ Intel Atom Bay Trail, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 32 GB pamięci na pliki oraz 8-calowy wyświetlacz IPS LCD pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ponadto znajdziemy tutaj microHDMI oraz microSD.

HaierPad-W81-2-770x440

Urządzenie będzie miało jedynie 8,5 milimetra grubości, a obudowa będzie wykonana między innymi z metalu. Kupujący otrzyma dostęp do pełnego pakietu Microsoft Office 365. Tablet ten na sklepowych półkach zobaczymy już w pierwszym kwartale 2015  za 200 euro. W pierwszej kolejności zadebiutuje na rynku holenderskim.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona