HeierPad W81 z Windows 8.1 na pokładzie za 200 euro

HeierPad W81 z Windows 8.1 na pokładzie za 200 euro

Mimo tego, że IFA rozpoczyna się dopiero dzisiaj, to niektórzy producenci już wczoraj zaprezentowali swoje nowości. Wśród nich znalazła się firma Heier ze swoim 8-calowym urządzeniem pracującym pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

HeierPad W81 jest urządzeniem wyposażonym w czterordzeniowy układ Intel Atom Bay Trail, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 32 GB pamięci na pliki oraz 8-calowy wyświetlacz IPS LCD pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ponadto znajdziemy tutaj microHDMI oraz microSD.

Tabletowo.pl HeierPad W81 z Windows 8.1 na pokładzie za 200 euro Nowości Tablety Windows

Urządzenie będzie miało jedynie 8,5 milimetra grubości, a obudowa będzie wykonana między innymi z metalu. Kupujący otrzyma dostęp do pełnego pakietu Microsoft Office 365. Tablet ten na sklepowych półkach zobaczymy już w pierwszym kwartale 2015  za 200 euro. W pierwszej kolejności zadebiutuje na rynku holenderskim.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona