hehTech#49 – 18 jest skończone? | Tabletowo.pl

hehTech#49 – 18 jest skończone?

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Na samym początku chcieliśmy zacząć od małego ogłoszenia. Z racji tego, iż w przyszłym tygodniu ukaże się 50 odcinek hehTecha (który może pojawić się nieco później niż zwykle), postanowiliśmy iż wystąpi w nim Kasia Pura – założycielka i redaktor naczelna Tabletowo, zwana także Królową Chaosu.

Sam odcinek natomiast poświęcimy tematyce nowej weryfikacji wieku na stronach pornograficznych, która niedługo będzie obowiązywała w Wielkiej Brytanii, zwanej AgeID. Oprócz tego będzie też trochę o kolejnym etapie pojedynku Broadcom vs. Qualcomm, Revolucie oraz mała wzmianka o Woolecie. Główną część odcinka poświęcimy jednak kącikowi crowdfundingowemu, w którym znajdą się: układ okresowy, ziemniaczana wieża, kolejna zabawka z gatunku fidget spinnera, kurtka z milionem schowków, rajstopy z kuloodpornych włókien i zegarek odliczający czas kwadransami.

Tego odcinka możecie posłuchać bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie też wszystkie archiwalne odcinki, a także w podcastach Apple lub dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego hehTecha możecie również śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku Twitterze.

Spis treści:

  • 0:28 – Organizacyjnie
  • 2:07 – AgeID
  • 14:18 – Qualcomm vs. Broadcom
  • 20:01 – Kącik crowdfundingowy
  • 54:08 – Revolut
  • 1:01:28 – Woolet

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona