Heavenstrike Rivals – tabletowa gra taktyczna od Square Enix | Tabletowo.pl

Heavenstrike Rivals – tabletowa gra taktyczna od Square Enix

Dołącz do dyskusji 0

Firma Square Enix do tej pory kojarzona była głównie z dość drogimi, aczkolwiek bardzo rozbudowanymi i przeważnie wartymi swojej ceny produkcjami typu Premium. Ostatnio coraz wyraźniej widać jednak, że japoński gigant interesuje się również możliwościami oferowanymi przez produkcje typu Freemium.

Najnowszym „darmowym” tytułem z katalogu SE jest Heavenstrike Rivals – gra taktyczna z elemenatmi RPG i kolekcjonerskiej karcianki. Wszystkie bitwy rozgrywają się tu na prostych, niezbyt dużych planszach składających się z trzech ścieżek, po których poruszać się będą jednostki nasze i przeciwnika. Tak oraniczona przestrzeń nie pozostawia nam zbyt wielkiego pola do manewrów, dlatego też klucz do sukcesu stanowi tu odpowiednie wykorzystanie umiejętności poszczególnych postaci. W chwili obecnej w Heavenstrike Rivals znajdziemy ponad 200 bohaterów i jednostek, a liczba ta ma stale rosnąć. Jak przystało na tytuł od Square Enix twórcy gry zadbali również o całkiem ciekawą warstwę fabularną (oczywiście jeśli ktoś lubi klimaty rodem z jRPG) rozgrywającą się w charakterystycznym świecie. Za oprawę wizualną gry odpowiedzialny jest Ryoma-Ito (Final Fantasy Tactics) natomiast ścieżkę dźwiękową skomponował Ryo Yamazaki (Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers).

Gra Heavenstrike Rivals dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play. Jak łatwo się domyślić znajdziemy tu jednak sporo opcjonalnych mikropłatności i innych elementów charakterystycznych dla gier typu Freemium.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona