Hearthstone: Heroes of Warcraft stawia pierwsze kroki w Google Play | Tabletowo.pl

Hearthstone: Heroes of Warcraft stawia pierwsze kroki w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Gra Hearthstone: Heroes of Warcraft pojawiła się w App Store w kwietniu i z miejsca zyskała sobie miano jednej z najpopularniejszych karcianek na iPada. Wszystko wskazuje na to, że już lada dzień również posiadacze urządzeń z systemem Android będą mogli przekonać się, jak najnowsze dzieło Blizzarda sprawuje się w praktyce.

Po długich miesiącach oczekiwań wspomniana produkcja pojawiła się bowiem wreszcie w sklepie Google Play. Niestety, jak na razie jest ona dostępna jedynie dla graczy z Australii, Kanady i Nowej Zelandii, jednak biorąc pod uwagę obietnicę złożoną dwa miesiące temu przez firmę Blizzard, według której globalna premiera Androidowego wcielenia gry odbędzie się jeszcze przed końcem roku, można spokojnie założyć, że tytuł ten trafi do nas w ciągu kilku najbliższych dni. Firma Blizzard ogłosiła również, że każdy gracz, który rozegra przynajmniej jedną partię na swoim tablecie z systemem Android, otrzyma w prezencie darmowy Booster.

Warto dodać, że minimalne wymagania, jakie musi spełniać urządzenie, na którym zamierzamy odpalić grę, to ekran o przekątnej 6 cali, Android 4.0 oraz 1 GB RAM.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona