Hearthstone: Heroes of Warcraft już dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

Hearthstone: Heroes of Warcraft już dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Gdy kilka dni temu pisałem o tym, że długo wyczekiwana Androidowa wersja Hearthstone została udostępniona dla graczy z Australii, Kanady i Nowej Zelandii, spodziewałem się, że na światową premierę będziemy musieli poczekać przynajmniej tydzień. Okazało się jednak, że tytuł ten zawitał do naszego kraju znacznie wcześniej.

Osoby, które od ponad ośmiu miesięcy cierpliwie czekały na możliwość odpalenia wspomnianego tytułu na urządzeniach spod znaku Zielonego Robota, mogą więc wreszcie odetchnąć z ulgą i zabrać się za kolekcjonowanie kart (lub skorzystać z kolekcji zebranej na innych systemach, gdyż wszystkie postępy w grze przypisywane są do konta Battle.net). Warto jednak pamiętać o tym, że gra przystosowana jest do ekranów od 6 cali wzwyż, dlatego też osoby, które liczyły na możliwość gry na smartfonie będą musiały jeszcze trochę poczekać (nowy interfejs przystosowany do mniejszych ekranów ma pojawić się dopiero w przyszłym roku).

Gra Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w sklepach App Store i Google Play.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona