Hearthstone: Heroes of Warcraft debiutuje w App Store | Tabletowo.pl

Hearthstone: Heroes of Warcraft debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
screen480x480[1]

Studio Blizzard powszechnie znane jest z raczej nieśpiesznego tempa pracy nad nowymi tytułami, o czym przekonali się chociażby fani serii Diablo, którzy na premierę jej trzeciej odsłony musieli czekać ponad dziesięć lat. Gra Hearthstone, będąca pierwszą tabletową produkcją studia, stanowi jednak najwidoczniej wyjątek od tej reguły, gdyż jej premiera miała miejsce zaledwie rok po pierwszej oficjalnej zapowiedzi.

Hearthstone: Heroes of Warcraft reprezentuje powracający ostatnio do łask gatunek kolekcjonerskich gier karcianych. Studio Blizzard postawiło tu na dość prostą mechanikę rozgrywki, dzięki czemu podstawowe zasady można zrozumieć w zaledwie kilka minut. Nie oznacza to jednak, że gra pozbawiona jest strategicznej głębi, o czym można przekonać się stając do pojedynku z bardziej zaawansowanymi przeciwnikami, zarówno żywymi jak i sterowanymi przez komputer. Co ciekawe, zdobyte przez nas karty przypisane są do konta Battlenet, co oznacza, że rozgrywkę rozpoczętą na iPadzie możemy później kontynuować np. na komputerze stacjonarnym (wersja na tablety z systemami Android i Windows powinna pojawić się niebawem).

Gra Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w internetowym sklepie App Store.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona