Heal them All – gra o prawdziwe życie! Charytatywne Tower Defence

Reklama

Heal them All jest pierwszą polską grą stworzoną dzięki współpracy fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” z firmą Techland. Grając w nią wspieramy pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. W grze wcielamy się w układ odpornościowy i mamy za zadanie niszczyć złe i wstrętne bakterie, a to wszystko dzięki pokaźnemu asortymentowi medycznemu. Do zabawy zachęca ciekawa muzyka i świetnie narysowana kolorowa grafika. Warto również wspomnieć, że deweloperzy podczas tworzenia gry byli cały czas w kontakcie z pracownikami kliniki onkologicznej i konsultowali się z nimi.

Aplikacja bazuje na modelu dystrybucji ,,freemium”. Oznacza to, że część gry udostępniona jest graczom za darmo, natomiast do odblokowania pozostałej zawartości potrzebna jest opłata 1,79 euro. Dodatkowo, za prawdziwe pieniądze, można dokupić „witaminy”, które pozwalają na używanie większej ilości „broni”, czyli wszelkiej maści dodatki pozwalające lepiej radzić sobie podczas rozgrywki. Za prawdziwe pieniądze możemy również kupować inne dodatki do gry. Pamiętajmy, że kupując grę, jak i inne dodatki, pomagamy małym pacjentom kliniki onkologicznej, a także w budowie Przylądka Nadziei, kliniki dla dzieci chorych na raka oraz w jej wyposażeniu.

Paweł Marchewka, prezes firmy Techland, stwierdził:

W związku z ciągle rozwijającym się rynkiem gier mobilnych oraz rosnącym zainteresowaniem usługami cyfrowymi uznaliśmy, że właśnie tego typu aplikacja pozwoli dotrzeć grze do jak największej ilości osób, a tym samym pozwoli zainteresować graczy sytuacją dzieci chorych na nowotwory i zachęcić ich do wsparcia budowy i wyposażenia ,,Przylądka Nadziei”

Grę znajdziemy jak na razie tylko na smartfonach i tabletach działających w oparciu o system operacyjny iOS. Jednak już wkrótce ma się pojawić również w Google Play, czyli na urządzeniach z Androidem. Co znajdziemy w grze?

• trzy kampanie pełne zarazków i dynamicznej walki z użyciem wieżyczek obronnych
• poziomy specjalne z medycznymi polami minowymi i emocjonujące starcia z bossami
• medyczne ataki specjalne – od żelu spowalniającego do potężnego lasera chirurgicznego
• ręcznie rysowaną grafikę i energetyczną muzykę inspirowaną erą 8- i 16-bitów
• dodatkowe kampanie i aktualizacje w przyszłości

Nie ma na co czekać, chwytajcie za tablety i smartfony, czas rozprawić się z zarazkami! Gra Hael them Alle dostępna jest w AppStore.

ź: naratunek.org