HBO GO

Darmowy dostęp do HBO GO może wynagrodzić Wam kiepską pogodę nad morzem

Biorąc pod uwagę, że spora część pracujących Polaków może pozwolić sobie w najlepszym wypadku na dwutygodniowe wakacje, załamanie pogody w tym czasie może być bardzo niemiłą niespodzianką. A nad polskim morzem o to akurat nie trudno. Z pomocą spieszy jednak serwis HBO GO, który przed urlopowiczami na Półwyspie Helskim odsłania swoje dobrodziejstwa zupełnie za darmo.

Zlokalizowane zostały tam bowiem strefy HBO. Umieszczono je na sześciu kempingach i w jednym hotelu. Gdzie dokładnie znajdują się te miejsca, możecie sprawdzić na >tej mapie<. W nich, zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń, skorzystacie z dostępu do serwisu i będziecie mogli oddać się konsumpcji swoich ulubionych filmów i seriali.

Schemat dalszych działań, prowadzących do skorzystania z promocji, do specjalnie skomplikowanych z pewnością nie należy. Jeżeli już odnajdziecie odpowiednią lokalizację to pierwszą czynnością, jaką musicie wykonać, jest połączenie swojego urządzenia z siecią Wi-Fi o nazwie „HBO GO nad morzem”. 

Następnie udajecie się na stronę hbogo.pl (w przypadku komputera) lub korzystacie  z aplikacji, przeznaczonej na Wasze smartfony lub tablety (dostępna zarówno na Androida, jak i iOS i Windows Phone). Podczas rejestracji w serwisie wybierzcie operatora o nazwie dokładnie takiej, jak nazwa sieci z jaką łączycie swoje urządzenia. Voilà. Świat filmów i seriali stoi przed Wami otworem. Za darmo :)

Promocja potrwa do 30 września tego roku, a więc są szanse, że dłużej niż panowanie ciepłych i słonecznych dni. Korzystajcie zatem ile się da. Czy ze słońca, czy z HBO GO – to już zdecydujcie sami.

https://youtu.be/bUMuYegKUeI

Źródło: CebulaDeal