Dostęp do HBO GO bez umowy z pośrednikami? Tak, zanosi się na sporą zmianę | Tabletowo.pl

Dostęp do HBO GO bez umowy z pośrednikami? Tak, zanosi się na sporą zmianę

Dołącz do dyskusji 0

Oczywiście, że można oglądać Grę o Tron w Polsce legalnie – ale tylko w sytuacji, gdy pakiet z HBO GO mamy wliczony w abonament telewizyjny lub operatora komórkowego. Wykupienie subskrypcji z pominięciem pośrednika jest u nas niemożliwe. Ale już niedługo. Już niedługo…

HBO GO rozpoczyna w Europie kampanię bezpośredniej sprzedaży dostępu do swojego serwisu VoD. Koniec z obowiązkowym wiązaniem się umowami z operatorami – w kolejnych krajach usługa staje się samodzielna. Oznacza to, że być może również w Polsce zobaczymy HBO GO jako kompletny, autonomiczny serwis, którego płatności nie będą wiązać się z innymi usługami rozrywkowymi czy telekomunikacyjnymi.

Jak się Wam podoba „Wataha”?

Jak dotąd, za dostęp do samodzielnego HBO GO można zapłacić w Rumunii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Bezpośrednia sprzedaż będzie rozszerzana o kolejne kraje europejskie, ale kiedy trafi do Polski – nie wiadomo. Wszystko jednak idzie w dobrym kierunku. Skoro nasi bliscy sąsiedzi otrzymali możliwość korzystania z biblioteki VoD HBO, podejrzewam, że uruchomienie samodzielnej usługi w Polsce to tylko kwestia czasu.

W Czechach na przykład, miesięczny dostęp do HBO GO to wydatek rzędu 199 koron (czyli równowartość około 34 zł). Zasady są podobne do tych z Netflixa, gdzie pierwszy miesiąc testowy jest bezpłatny, a za kolejne należy uiścić miesięczny abonament.

Zapłacilibyście tyle za możliwość oglądania Gry o Tron, Watahy i innych propozycji ekskluzywnie dostępnych na tej platformie VoD?

źródło: media2.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona