Za użyty 14 stycznia na Twitterze hasztag #MastercardGrazWOSP Mastercard przekaże WOŚP 5 zł

WOŚP to piękna inicjatywa, chociaż zdaję sobie sprawę, że wiele osób ma na jej temat nieco mniej „entuzjastyczną” opinię. Ta grupa nie jest jednak tak liczna, jak ta, która chce pomagać i stara się to robić co roku. Mastercard już szósty raz z rzędu przyłącza się do akcji i ułatwi wszystkim chętnym wsparcie grającej po raz 26. Orkiestry.

Wsparcie WOŚP wcale nie musi oznaczać konieczności wpłacenia pieniędzy na konto lub wrzucenia ich do puszki, aczkolwiek oczywiście jest to bardzo mile widziane. Przy okazji warto dodać, że mBank podwaja każdą wpłatę o wartości 10, 20, 50 lub 100 złotych, aczkolwiek należy pamiętać, że dotyczy to tylko pierwszej transakcji. Bank zarezerwował na ten cel aż 1 milion złotych – to naprawdę pokaźna kwota i warto wykorzystać tę okazję, aby pomóc podwójnie.

Wracając jednak do Mastercard, to w dniu Finału 26. WOŚP, tj. w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku, firma przekaże na konto Orkiestry 5 złotych za każdego tweeta, w którym znajdzie się hashtag #MastercardGrazWOSP. Oczywiście należy pamiętać, że liczony jest tylko pierwszy tweet unikalnego użytkownika, opublikowany od godziny 00:00 do 23:59. Mastercard już piąty raz pomaga w ten sposób. W ubiegłych latach zebrano w ten sposób łącznie ponad 650 tysięcy złotych, z czego 185 tysięcy tylko w 2017 roku!

Naturalnie to nie jedyny sposób, w jaki można wesprzeć WOŚP. Oprócz tradycyjnych, tekturowych puszek, wolontariusze oferują także eSkarbonki, czyli wygenerowane w autoryzowanej platformie iWolontariusz linki, za pośrednictwem których da się przelewać pieniądze na konto Orkiestry. Do tego niektórzy z nich dysponować będą w niedzielę również terminalami płatniczymi. Datki można także wpłacać na stronie >https://zrzutka.pl/wosp<. Co ciekawe, w tle pojawiają się gwiazdki – jeśli ktoś chce, może podpisać swoją własnym imieniem i nazwiskiem, ale nie musi. Wielkość gwiazdki zależy od przekazanej kwoty. Światełko będzie kolorowe i dwa razy większe, jeśli ktoś zdecyduje się na skorzystanie z portfela cyfrowego Masterpass.

A Wy w jaki sposób wesprzecie WOŚP?

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/01/03/udostepnij-u-siebie-wyslij-znajomym-bijemy-rekord-wyslanych-serduszek-wosp-to-tylko-lancuszek/

https://www.tabletowo.pl/2018/01/04/bitbay-dolacza-sie-do-wosp-czyli-charytatywna-zbiorka-kryptowalut/

Źródło: informacja prasowa, Mastercard