Harebrained Schemes obniża ceny Shadowrun Returns

Gra Shadowrun Returns pojawiła się w sklepach z aplikacjami nieco ponad rok temu, z miejsca zyskując sobie przychylność fanów klasycznych gier cRPG spod znaku Infinity Engine. Od tamtego czasu tytuł ten zaliczył już kilka promocji i obniżek cen, jednak nigdy jeszcze nie można go było nabyć tak tanio jak teraz.

Fabuła gry przenosi nas do nietypowego świata, w którym Cyberpunk miesza się z klimatami Fantasy. Z jednej strony znajdziemy tu więc futurystyczne metropolie, korporacje i zaawansowaną technologię, z drugiej zaś całą paletę fantastycznych ras i stworów (elfy, smoki, orki, trolle…) oraz wszechobecną magię. Główna kampania fabularna zapewnia zabawę na minimum dwanaście godzin. Jak przystało na duchowego spadkobiercę dawnych hitów Black Isle i BioWare, sporą część tego czasu spędzimy na czytaniu.

Gra Shadowrun Returns dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (9,99 zł).

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id667026182″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.harebrainedschemes.shadowrun” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]