Harebrained Schemes obniża ceny Shadowrun Returns - Tabletowo.pl

Harebrained Schemes obniża ceny Shadowrun Returns

Dołącz do dyskusji 0

Gra Shadowrun Returns pojawiła się w sklepach z aplikacjami nieco ponad rok temu, z miejsca zyskując sobie przychylność fanów klasycznych gier cRPG spod znaku Infinity Engine. Od tamtego czasu tytuł ten zaliczył już kilka promocji i obniżek cen, jednak nigdy jeszcze nie można go było nabyć tak tanio jak teraz.

Fabuła gry przenosi nas do nietypowego świata, w którym Cyberpunk miesza się z klimatami Fantasy. Z jednej strony znajdziemy tu więc futurystyczne metropolie, korporacje i zaawansowaną technologię, z drugiej zaś całą paletę fantastycznych ras i stworów (elfy, smoki, orki, trolle…) oraz wszechobecną magię. Główna kampania fabularna zapewnia zabawę na minimum dwanaście godzin. Jak przystało na duchowego spadkobiercę dawnych hitów Black Isle i BioWare, sporą część tego czasu spędzimy na czytaniu.

Gra Shadowrun Returns dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (9,99 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona