Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011 | Tabletowo.pl

Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011

Dołącz do dyskusji 0

Targi IFA rozpoczną się w pierwszym tygodniu września w Berlinie, a my tam będziemy, aby zdawać Wam relację z premier nowych tabletów. A tych, wedle naszych kalkulacji i plotek krążących w Internecie, będzie co niemiara. Na pewno zobaczymy tam kontrowersyjne modele Sony S1 i S2, wiele produktów Archosa, a także Hannspree.

Angielski oddział firmy podzielił się na Twitterze informacją, że podczas targów IFA 2011 zaprezentowane zostaną dwa nowe tablety. Patrząc na informacje, które pojawiły się w kwietniu można dojść do wniosku, że będą to modele HANNSpad SN10T2 i SN10T3.

Pierwszy z nich ma być wyposażony w 10.1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600, przestarzałe już oprogramowanie Android 2.2 Froyo, Wi-Fi, Bluetooth oraz aparat cyfrowy. Jego cena ma wynosić 229€. Tablet HANNSpad SN10T3 może pochwalić się nieco lepszą specyfikacją: 10.01-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, układem Nvidia Tegra 2 1GHz, Wi-Fi, Bluetooth, aparatem cyfrowym i system operacyjnym Android Honeycomb. Za to wszystko przyjdzie nam zapłacić najprawdopodobniej 449€.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona