Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011 - Tabletowo.pl

Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011

Tabletowo.pl Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011 Nowości

Targi IFA rozpoczną się w pierwszym tygodniu września w Berlinie, a my tam będziemy, aby zdawać Wam relację z premier nowych tabletów. A tych, wedle naszych kalkulacji i plotek krążących w Internecie, będzie co niemiara. Na pewno zobaczymy tam kontrowersyjne modele Sony S1 i S2, wiele produktów Archosa, a także Hannspree.

Tabletowo.pl Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011 Nowości

Angielski oddział firmy podzielił się na Twitterze informacją, że podczas targów IFA 2011 zaprezentowane zostaną dwa nowe tablety. Patrząc na informacje, które pojawiły się w kwietniu można dojść do wniosku, że będą to modele HANNSpad SN10T2 i SN10T3.

Pierwszy z nich ma być wyposażony w 10.1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600, przestarzałe już oprogramowanie Android 2.2 Froyo, Wi-Fi, Bluetooth oraz aparat cyfrowy. Jego cena ma wynosić 229€. Tablet HANNSpad SN10T3 może pochwalić się nieco lepszą specyfikacją: 10.01-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, układem Nvidia Tegra 2 1GHz, Wi-Fi, Bluetooth, aparatem cyfrowym i system operacyjnym Android Honeycomb. Za to wszystko przyjdzie nam zapłacić najprawdopodobniej 449€.

Tabletowo.pl Hannspree zaprezentuje dwa nowe tablety na IFA 2011 Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona