Hannspree prezentuje Hannspad SN1AT71 za 199 euro | Tabletowo.pl

Hannspree prezentuje Hannspad SN1AT71 za 199 euro

Dołącz do dyskusji 0
HANNSpad SN1AT71W/B

Dawno nie słyszeliśmy o żadnej tabletowej nowości firmy Hannspree. Dziś, za sprawą tabletu Hannspad SN1AT71W/B, debiutującego we Włoszech, właśnie się to zmieniło. Sprawdźmy, co ciekawego postanowiła nam zaoferować firma, która od dłuższego czasu zbierała się do prezentacji nowego sprzętu.

Hannspad SN1AT71 to raczej niczym niewyróżniający się, typowy tablet ze średniej półki cenowej. Urządzenie pracujące pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean (z późniejszą możliwością aktualizacji do Androida 4.2), wyposażono w ekran IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,2GHz (konkretna jednostka pozostaje niewiadomą).

Pozostałe parametry techniczne modelu to:
– 1GB RAM,
– 16GB/32GB pamięci wewnętrznej,
– Bluetooth,
– WiFi,
– aparat i kamerka,
– wyjście HDMI,
– port microUSB,
– slot kart microSD.

Obudowa urządzenia będzie wykończona szczotkowanym aluminium. Sprzęt będzie dostępny w dwóch wariantach: W w nazwie oznacza kolor biały, natomiast B – czarny. Cena Hannspree Hannspad SN1AT71 w wersji podstawowej to 199 euro.

HANNSpad SN1AT71W/B

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona