Hannspree HANNSpad - stylowy tablet internetowy za 1599 złotych - Tabletowo.pl

Hannspree HANNSpad – stylowy tablet internetowy za 1599 złotych

Tabletowo.pl Hannspree HANNSpad - stylowy tablet internetowy za 1599 złotych Nowości

Hannspree, tajwański producent monitorów, telewizorów LCD i cyfrowych ramek, rozszerzył swoje portfolio o tablet internetowy. W grudniu na rynku ukaże się długo oczekiwany tablet Hannspad z systemem operacyjnym Android 2.2.

Hannspad wyposażony jest w 10,1 calowy wielodotykowy ekran 16:9, który zapewnia wysoki komfort bezprzewodowego przeglądania internetu i korzystania z zainstalowanych aplikacji, m.in. poczty elektronicznej, komunikatorów, Skype’a, YouTube oraz serwisów społecznościowych. Hannspad wspiera również Flash 10.1.Na 10-cio calowym ekranie TFT-LCD oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć czy czytanie książek jest bardzo wygodne, co czyni z propozycji Hannspree doskonałe urządzenie przenośne.

Hannspad jest oparty na dwurdzeniowym procesorze, który w połączeniu z wysokowydajnym procesorem graficznym NVIDIA zapewnia krótki czas reakcji na dotyk, płynne odtwarzanie video i obsługę wielu aplikacji jednocześnie. Niski pobór mocy w połączeniu z litową baterią 3650mAh pozwala na wyjątkowo długi czas pracy bez zasilania sieciowego. Na przykład, filmy w wysokiej rozdzielczości 1080p, odtwarzane dzięki złączu HDMI 1.4. można oglądać nawet przez 8 godzin. Tablet ma wbudowany mikrofon, głośnik oraz standardowe gniazdo stereo 3,5 mm. Bogate wyposażenie uzupełnia moduł Bluethooth 2.1, port mini USB oraz sloty SD / SDHC.

Ważąc zaledwie 750g, Hannspree jest ultra-przenośnym narzędziem do pracy i rozrywki oraz szybkim i „podręcznym” oknem do kontaktu ze światem.

Hannspad na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży na przełomie grudnia i stycznia – w cenie 1599zł. Znajdziemy go w sklepach komputerowych oraz w sklepie online www.hannspree.pl.

Pełną specyfikację tabletu znajdziecie pod tym adresem, natomiast wideo przedstawiające to urządzenie – tutaj.

Tabletowo.pl Hannspree HANNSpad - stylowy tablet internetowy za 1599 złotych Nowości

informacja prasowa, Hannspree

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona