HANNSpad SN70T3 - zbliża się tajemniczy, 7-calowy tablet HANNSpree - Tabletowo.pl

HANNSpad SN70T3 – zbliża się tajemniczy, 7-calowy tablet HANNSpree

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HANNSpad SN70T3 - zbliża się tajemniczy, 7-calowy tablet HANNSpree Nowości

Firma HANNSpree wzbudza uśmiech na mojej twarzy zawsze, gdy przypomnę sobie jej fajne monitory i telewizory dla dzieciaków z pluszakowej serii (jeśli nie wiecie o co chodzi, zajrzyjcie choćby tutaj), z którymi miałam okazję się zapoznać na którychś z kolei zagranicznych targach. Ale oprócz tego typu sprzętu, ma w swojej ofercie także tablety – inaczej bym przecież o tym nie pisała. Dotychczas na polskim rynku mogliśmy znaleźć 10-calowy model HANNSpree HANNSpad SN10T1, którego recenzję możecie przeczytać na łamach naszego portalu. Dziś okazało się, że niebawem producent zaoferuje nam kolejną propozycję ze swojego portfolio. Będzie to 7-calowy HANNSpad SN70T3.

Na profilu polskiego oddziału HANNSpree na Facebooku znalazła się zajawka, dająca do zrozumienia, że wspomniany tablet będzie pracował pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i będzie wyposażony w ekran o przekątnej 7″. Pozostałe parametry techniczne modelu nie zostały ujawnione, aczkolwiek z otrzymanych przeze mnie informacji wynika, że poznamy je już niebawem.

Debiut HANNSpad SN70T3 planowany jest na maj bieżącego roku. Dobre pytanie padło na wspomnianym profilu:

Myślicie, że po ostatnim zmasowanym ataku na biedronkowe tablety, taki sprzęt się przyjmie?

ale bardzo trudno jest na nie odpowiedzieć, jeśli nie znamy ani parametrów technicznych tabletu, ani jego ceny. Wiem jedno: na pewno nie będzie łatwo przebić się przez ogrom 7-calowych tabletów z „lodową kanapką”, które w ostatnim czasie zalewają rynek. Ale próbować trzeba. A że osobiście darzę HANNSpree sympatią (za wspomniane na początku produkty), jestem bardzo ciekawa najnowszego urządzenia firmy i tego, jak poradzi sobie z tą wielką konkurencją.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona