Halfbrick chce odświeżyć markę Fruit Ninja - Tabletowo.pl

Halfbrick chce odświeżyć markę Fruit Ninja

Fruit Ninja to tytuł, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W dniach swojej świetności ta prosta zręcznościówka gościła podobno na co trzecim urządzeniu z logo nadgryzionego jabłka. Jakiś czas temu musiała ona jednak ustąpić miejsca młodszemu pokoleniu.

Okazuje się jednak, że firma Halfbrick ma jeszcze dość ambitne plany dotyczące wspomnianej marki. W październiku tytuł ten otrzyma bowiem poważną aktualizację, dzięki której pokaże on graczom zupełnie nowe oblicze. Modernizacji poddane zostaną niemal wszystkie elementy gry, poczynając od wyglądu menu a kończąc na wprowadzeniu nowych trybów rozgrywki. Co więcej, czerpiąc inspiracje z sukcesu serii Angry Birds studio Halfbrick postanowiło wypuścić internetowy serial animowany, który stanowić będzie… tło fabularne dla gry. Jeśli więc do tej pory narzekaliście na brak fabularnej głębi w produkcji polegającej na siekaniu owoców na czas, możecie wreszcie odetchnąć z ulgą.

Gra Fruit Ninja dostępna jest do nabycia / pobrania za darmo w sklepach App Store, Google Play i Windows Phone Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona