Haier G782 zapowiada się bardzo ciekawie

Haier G782 zapowiada się bardzo ciekawie

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli szukacie 7-calowego tabletu to jednym z wyborów może być Haier 781, który trafił do naszego wielkiego zestawienia 16 urządzeń z 7,85-calowymi wyświetlaczami. Tam znajdziecie o nim dużo więcej informacji, ale warto również rzucić okiem na to, co może zaoferować jego następca. Haier G782 został dostrzeżony w serwisie TENAA i dzięki temu znamy jego prawdopodobną specyfikację oraz wygląd.

Haier G782 to według informacji z TENAA 7,85-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Za moc odpowiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 5-megapikselowy aparat, Androida 4.4.2 KitKat oraz łączność WCDMA. Jego grubość to 9,9 mm, a waga to 330 gram.

Nie jest jeszcze znana data premiery oraz cena, ale prawdopodobnie nie będzie ona wyższa niż 200 dolarów. Można jednak już teraz stwierdzić, że szykuje się ciekawy następca znanego nam modelu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona