GTA: Chinatown Wars wreszcie dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

GTA: Chinatown Wars wreszcie dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Gra GTA: Chinatown Wars trafiła do sprzedaży w 2009 roku jako tytuł na przenośne konsole Nintendo DS i PSP, szybko zyskując sobie miano jednej z najlepszych gier dostępnych na wspomnianych platformach. Ledwie rok później tabletowe wcielenie gry pojawiło się w App Store. Teraz ta popularna produkcja doczekała się wreszcie wersji na tablety z systemem Android.

Chinatown Wars pod względem mechaniki rozgrywki nawiązuje do początków serii Grand Theft Auto. Mamy tu więc do czynienia z akcją przedstawioną w rzucie izometrycznym, mocno uproszczonym sterowaniem i dość siermiężną oprawą graficzną. Jak przystało na tytuł autorstwa studia Rockstar znajdziemy tu również całkiem rozbudowaną kampanię fabularną, podczas której będziemy mieli okazję poznać całą plejadę interesujących postaci. Warto też zauważyć, że premierze wersji na urządzenia z systemem Android towarzyszyła poważna aktualizacja wersji na iOS, przynosząca ze sobą między innymi podrasowaną oprawę graficzną oraz długo wyczekiwane wsparcie dla kontrolerów MFi.

Gra GTA: Chinatown Wars dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (12,99 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona