GTA 3 i GTA: Chinatown Wars dla iOS przecenione

Jeśli od dawna marzyliście, by uwolnić swojego wewnętrznego gangstera i móc zacząć podbijać miasto na swoim iPadzie, skorzystajcie z promocji na gry Grand Theft Auto 3 oraz Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Obie aplikacje zostały przecenione, dzięki czemu teraz za każdą z nich przyjdzie Wam zapłacić jedyne €0,79, czyli niewiele ponad 3 złote. To niewielkie pieniądze za wysokiej jakości gry, które zapewnią Wam pełną emocji rozgrywkę na długie godziny.

Chwila wprowadzenia gry Grand Theft Auto 3 do sklepów Apple AppStore i Android Market była wyjątkowa dla wielu starszych posiadaczy smartfonów i tabletów. Tytuł ten jest idealnym portem wersji, w którą grali na swoich komputerach osobistych w 2001 roku. Oprócz rozwiniętej fabuły, gra cechuje się bardzo dobrą grafiką trójwymiarową oraz kompatybilnością z iPadem pierwszej generacji i iPhonem 3GS. Natomiast Grand Theft Auto: Chinatown Wars to klon produkcji wydanej na konsole Nintendo DS i PlayStation Portable. Opowiada ona historię Huanga Lee, Chińczyka, który chcąc odzyskać skradziony starożytny miecz, staje się gangsterem.

Jeśli oprócz iPada posiadacie również iPhone’a, ucieszy Was wieść, że GTA 3 jest grą uniwersalną, a GTA: Chinatown Wars doczekało się przeceny w wersji zarówno dla tabletu, jak i smartfonu.

Niezbędne linki:

via Touch Arcade