GT70: tablet czy 7-calowy smartfon? - Tabletowo.pl

GT70: tablet czy 7-calowy smartfon?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl GT70: tablet czy 7-calowy smartfon? Chińskie Nowości

Po serii ciekawych tabletów zaprezentowanych podczas tegorocznych targów Computex zaczęliśmy mieć nadzieję, że rynkowi w końcu udało się otrząsnąć z zalewu chińskich urządzeń, których nieatrakcyjna specyfikacja odtrącała nawet najbardziej zdesperowanych klientów.

Model GT70 jest dowodem na to, że się pomyliliśmy. To 7-calowe urządzenie ma aspiracje, by być zarówno tabletem, jak i smartfonem. System operacyjny Android, ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Qualcomm 7227 600MHz, aparat cyfrowy 2Mpx, 3G oraz czytnik kart pamięci microSD to cechy przemawiające za tabletowym charakterem GT70, natomiast możliwość nawiązywania połączeń i wysyłania SMSów za pomocą sieci WCDMA i 3G czynią zeń smartfon.

Patrząc obiektywnie na wcześniej wspomnianą specyfikację można dojść do wniosku, że z powodu mocnej konkurencji GT70 nie odniesie sukcesu zarówno na polu tabletów, jak i smartfonów. Niestety, jak do tej pory nie wiemy nic na temat ceny i dostępności urządzenia.

Tabletowo.pl GT70: tablet czy 7-calowy smartfon? Chińskie Nowości   Tabletowo.pl GT70: tablet czy 7-calowy smartfon? Chińskie Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona