GT Racing 2 debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

GT Racing 2 debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl GT Racing 2 debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje

Większość twórców gier wyścigowych na urządzenia mobilne podchodzi do tematu od strony czysto zręcznościowej, nie martwiąc się o takie rzeczy jak realistyczny model jazdy, warunki pogodowe czy znane marki pojazdów, którymi przyjdzie nam się ścigać. Nowy tytuł studia Gameloft prezentuje jednak kompletnie odmienne, bardziej realistyczne podejście do kwestii wirtualnych wyścigów.

GT Racing 2: The Real Car Experience, bo tak brzmi pełny tytuł, pod którym sprzedawana jest ta gra, posiada wszystkie cechy pozwalające jej konkurować z takimi hitami, jak chociażby Real Racing 3. Mamy tu więc realistyczny model jazdy, znane marki samochodów (m.in. Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi i Ford), które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i sposobem prowadzenia (istnieje oczywiście możliwość ulepszania aut), realistyczne trasy (np. Mazda Raceway Laguna Seca) i zmienne warunki atmosferyczne. Jeśli dodamy do tego zarówno możliwość gry w pojedynkę, jak i asynchroniczny multiplayer (ścigamy się z „duchami” prawdziwych graczy) to GT Racing 2 prezentuje się naprawdę interesująco.

Niestety, jak to często bywa w przypadku gier ze studia Gameloft, tytuł ten naszpikowany jest mikropłatnościami w sposób, który co prawda nie uniemożliwia darmowej gry, ale znacznie ją utrudnia. Sytuacja nie jest co prawda aż tak dramatyczna jak to miało miejsce w Real Racing 3, gdzie musieliśmy przerywać grę, by dokonać długotrwałych napraw samochodu. Tutaj przerwy występują jedynie w przypadku usprawniania posiadanych maszyn. Najbardziej drażni jednak fakt, iż niektóre rzeczy, które można zakupić wewnątrz gry psują nieco równowagę między graczami, którzy zdecydowali się płacić, a tymi, którzy postanowili nie wydawać pieniędzy.

Gra GT Racing 2 dostępna jest do pobrania za darmo w internetowych sklepach z aplikacjami App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona