Griffin StudioConnect HD - kompaktowy interfejs audio dla iPada - Tabletowo.pl

Griffin StudioConnect HD – kompaktowy interfejs audio dla iPada

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Griffin StudioConnect HD - kompaktowy interfejs audio dla iPada Akcesoria

Popularność iPada wśród wszelkiej maści muzyków rośnie z roku na rok, czego efektem jest prawdziwy wysyp aplikacji i akcesoriów muzycznych przystosowanych do współpracy z tabletami firmy Apple. Kolejnym z nich jest StudiConnect HD, kompaktowy interface audio firmy Griffin.

Mimo swoich niewielkich rozmiarów urządzenie to posiada całkiem ciekawy zestaw funkcji, które w zupełności powinny wystarczyć do przeprowadzenia prostych sesji nagraniowych. Znajdziemy tu więc dwa wejścia typu combo (TRS/XLR) z niezależną kontrolą Gain i zasilaniem phantom, złącze USB (do podpięcia kontrolerów MIDI-USB), dwa pięciopinowe złącza MIDI (IN/OUT), dwa wyjścia TRS na monitory studyjne, oraz wyjście słuchawkowe z niezależną regulacją głośności. Urządzenie może pracować zarówno z tabletami wyposażonymi w złącze 30-pin jak i nowsze złącze Lightning, a także z komputerami typu Mac. Interface StudioConnect HD został zaprojektowany z myślą o współpracy z aplikacjami Garageband, Logic X, Auria i JamUp.

Akcesorium dostępne jest do nabycia na oficjalnej stronie producenta w cenie 199,99 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona