Griffin prezentuje PowerDock 5 | Tabletowo.pl

Griffin prezentuje PowerDock 5

Dołącz do dyskusji 0

Żyjemy w czasach, w których nikogo już nie dziwi obecność kilku różnych urządzeń mobilnych w jednym gospodarstwie domowym. Niestety, zdarzają się sytuacje, w których nagła potrzeba ładowania kilku z nich jednocześnie może doprowadzić do niewielkiego domowego chaosu. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi firma Griffin, która zaprezentowała niedawno PowerDock 5, stację dokującą, która może ładować jednocześnie pięć urządzeń.

Akcesorium zostało zaprojektowane z myślą o współpracy z produktami firmy Apple, co oznacza, że każdy z pięciu portów USB ma moc 10 W (5V, 2.1A), co powinno w zupełności wystarczyć również do ładowania większości urządzeń pozostałych firm (chociaż na oficjalnej liście kompatybilnego sprzętu znajduje się jedynie Kindle Fire i produkty z serii Samsung Galaxy). Przegródki zostały zaprojektowane w taki sposób, że może zmieścić się w nich nawet tablet w dość grubym etui. Niestety, w skład zestawu nie wchodzą dopasowane kable, a szkoda, bo czasami ciężko znaleźć odpowiednio krótkie przewody.

Stacja dokująca PowerDock 5 kosztuje obecnie 99,99 dolarów i jest dostępna w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona