Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank 20

Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank

Oczywiście, jeśli tylko kupisz ich telefon

W sklepach pojawiły się nowe zestawy sprzedażowe z telefonami Huawei. Od 9 czerwca, w salonach i sklepach internetowych znajdziemy Huawei P10, Huawei P10 Lite, Huawei Mate 9 oraz Huawei Mate 9 Pro, wraz z którymi przy zakupie producent doposaży nas w selfie-stick lub powerbank. Albo i to, i to.

O ile wybór odpowiedniego smartfona jest ważny, o tyle dobór odpowiednich akcesoriów do niego może decydować o jego praktyczności. Podczas wakacyjnych wyjazdów podejmujemy zwykle różne mniej lub bardziej udane próby rozpaczliwego przedłużenia działania naszego smartfona. Nie mając przy sobie powerbanka, zadanie to jest nieco utrudnione.

Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank 21
Powerbank

Z tego powodu od dzisiaj każdy, kto zdecyduje się na zakup Huawei P10 może otrzymać zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi powerbank o pojemności 5000 mAh. Praktyczna sprawa, zwłaszcza, jeśli nie potrafimy rozstać się ze słuchawkami ciągle słuchając muzyki lub czujemy nieodpartą chęć dokumentowania naszych wojaży dziesiątkami zdjęć.

Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank 22

 

Zresztą, dla fanów mobilnej fotografii, Huawei też coś ma. Kupując Huawei P10 otrzymamy również
selfie-stick. Z takim zapleczem można pokusić się już o nakręcenie jakiegoś sensownego filmiku „z kija”.

Do zestawów z Huawei P10, Huawei Mate 9 i Huawei Mate 9 Pro dorzucana też będzie przejściówka microUSB – USB-C wraz z kablem zasilającym. To niemal jak zbawienie, gdyż akcesoriów na USB typu C nie ma na razie zbyt dużo, a do korzystania z powyższych przejściówka będzie jak znalazł.

Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank 23
Huawei P10 w wersji Greenery

Na prezent mogą liczyć również ci, którzy nie planują zakupu flagowca, a chcieliby namierzyć jakiegoś przyzwoitego średniaka. W takim wypadku Huawei kusi gratisem do modelu P10 Lite. Nabywcy tego smartfonu otrzymają powerbank o pojemności 5000 mAh. Bez selfie-sticka, ale zawsze coś.

Idą wakacje, więc Huawei ma dla Ciebie selfie-sticka lub powerbank 24
Huawei P10 Lite

źródło: informacja prasowa