Świetny (i drogi) kalkulator na Androida oraz ponad 10 paczek ikon do zgarnięcia za darmo! | Tabletowo.pl

Świetny (i drogi) kalkulator na Androida oraz ponad 10 paczek ikon do zgarnięcia za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Raz na jakiś czas trafia się tak, że w promocji znajduje się bardzo ciekawa i wygodna aplikacja. Nie inaczej stało się teraz, bowiem tylko dzisiaj możemy wyrwać świetny kalkulator graficzny za darmo.

A chodzi tutaj dokładnie o program Graphing Calculator + Math PRO, którego regularna cena wynosi aż 16,99 złotych. Aplikacja jest w pełni przetłumaczona na język polski i ma wiele ciekawych ułatwień – jej interfejs został podzielony na trzy główne segmenty: Kalkulator, Wykres i Tabela.

Nazw raczej wyjaśniać nie muszę. W każdym segmencie robi się dokładnie to, co przychodzi na myśl. Samo korzystanie z aplikacji jest dosyć wygodne, chociaż najpierw należy się nauczyć gestów i lokalizacji poszczególnych funkcji. Ale po dłuższej chwili wszystko staje się coraz łatwiejsze. Musicie się jednak pospieszyć – aplikacja jest dostępna za darmo tylko dzisiaj!

Dodatkowo bez płacenia możemy zgarnąć też kilka fajnych paczek ikon:

Aby przejść do odpowiedniej paczki ikon w Sklepie Play, wystarczy kliknąć w jej nazwę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona