Grand Theft Auto: Vice City wkrótce na iOS i Androidzie - Tabletowo.pl

Grand Theft Auto: Vice City wkrótce na iOS i Androidzie

Tabletowo.pl Grand Theft Auto: Vice City wkrótce na iOS i Androidzie Nowości

Jeżeli jesteście fanami serii Grand Theft Auto, ale nie odpowiada Wam deszczowe Liberty City w GTA 3 i tęsknicie za hawajskimi koszulami i słońcem, mamy dla Was dobre wieści. Z okazji dziesiątej rocznicy powstania gry, studio Rockstar games ogłosiło, że Grand Theft Auto: Vice City wkrótce pojawi się w sklepach Apple AppStore i Google Play.

Dokładna data wydania, cena i lista wspieranych urządzeń pozostają owiane tajemnicą. Spodziewamy się, że pierwszymi wspieranymi tabletami i smartfonami z Androidem będą najpopularniejsze modele, a kompatybilność z innymi przyniosą późniejsze aktualizacje. Tak było w przypadku GTA 3, które koniec końców można uruchomić nawet na najbardziej egzotycznych urządzeniach. Jeśli chodzi o iOS, Vice City powinno być kompatybilne nawet z iPadem pierwszej generacji.

Grand Theft Auto: Vice City pozwoli graczom na wcielenie się w postać Tommy’ego Vercetti, byłego więźnia, którego zadaniem jest odnalezienie sprawców zamieszania, w wyniku którego stracił pieniądze i dobre imię. Podobnie jak w innych częściach serii, bohaterowi przyjdzie zabijać, kraść i niszczyć, aby utrzymać się na ulicach wzorowanego na Miami lat 80-tych miasta Vice City. Dynamiczna akcja okraszona jest pastelową, kolorową grafiką z takimi efektami jak tęcze, zachody słońca i refleksy. Krótko mówiąc, jest na co czekać!

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona