Grand Theft Auto: San Andreas już w App Store. Wersja na Androida zadebiutuje w przyszłym tygodniu | Tabletowo.pl

Grand Theft Auto: San Andreas już w App Store. Wersja na Androida zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Dołącz do dyskusji 0
Grand Theft Auto: San Andreas

Nie wiem czy tylko mi ten czas tak szybko leci, ale przecież dopiero co informowaliśmy o nadejściu mobilnego Grand Theft Auto: San Andreas (było to pod koniec ubiegłego miesiąca), a już stało się to faktem. Póki co wyczekiwany przez wielu tytuł GTA: San Andreas trafił do App Store i jest dostępny na urządzenia z iOS (szczegóły poniżej). Wersja na Androida (i Windows Phone) ma zadebiutować w przyszłym tygodniu.

Najnowsza odsłona GTA: San Andreas, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, oferuje, jak gwarantują deweloperzy z Rockstar Games, grafikę na najwyższym poziomie, wraz z ulepszonym oświetleniem, udoskonalonymi modelami postaci, wzbogaconą paletą kolorów, etc. Warto przekonać się o tym na własnej skórze – w końcu dla fanów GTA jest to pozycja obowiązkowa!

Gra przeznaczona jest na następujące urządzenia Apple pracujące pod kontrolą iOS w wersji 4.3 (lub nowszej). Wspierane są następujące produkty: iPad drugiej, trzeciej i czwartej generacji, iPad Air, iPad mini oraz iPad mini z Retiną. Do tego dochodzą jeszcze smartfony: iPhone 4s, 5, 5s i 5c oraz iPod touch piątej generacji.

GTA: San Andreas znajdziecie w App Store w cenie 6,99 dolarów (5,99 euro). Rockstar Games zapewnia, że gra oferuje co najmniej 70-godzinny gameplay.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona