Ruszyło Gramytatywnie 2019 – jedyna taka akcja charytatywna w Polsce!

W XXI wieku pomagać innym jest niezwykle łatwo. Nie wierzycie? To wpadnijcie na odbywające się właśnie Gramytatywnie 2019! Gry komputerowe, ciekawi goście, przednia zabawa i pomoc potrzebującym – da się lepiej spędzić tę sobotę?

Reklama

Gramytatywnie jest to charytatywna akcja organizowana przez zespół redakcyjny arhn.eu, podczas której odbywa się 24-godzinny stream. Oprócz wielu zaplanowanych zabaw jest zaproszonych również wielu ciekawych gości, więc na nudę nie można będzie narzekać. Jestem widzem Gramytatywnie już od kilku lat i za dobrą zabawę ręczę głową – naprawdę warto tam wpaść.

Reklama

Jednak Gramytatywnie to przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, a można to zrobić na kilka sposobów:

Po pierwsze – możecie po prostu oglądać Gramytatywnie 2019 na Twitchu; cały dochód z pojawiających się tam reklam zostanie przekazany na cele charytatywne. Tak więc im więcej osób zbierze się przed monitorami, tym więcej pieniędzy spłynie na konto zbiórki (nie zapomnijcie wyłączyć adblocka)!

Po drugie – na platformie Allegro wystartowało mnóstwo charytatywnych aukcji, od zwykłych gier i prostych gadżetów poprzez słuchawki i inną elektronikę na kompletnych białych krukach branży gier kończąc. Wszystkie licytacje znajdziecie tutaj.

Po trzecie – można bezpośrednio wpłacać pieniądze do skarbonki Gramytatywnie na stronie siepomaga.plNa co dokładnie zbierane są pieniądze? Na Fundację Siepomaga, która już od kilku lat pomaga najbardziej potrzebującym.

W 2017 roku na Gramytatywnie uzbierano ponad 120 000 zł! W tym roku celem jest 100 000 zł, ale chyba każdy wierzy w to, że bez problemu uda się tę kwotę znacznie przekroczyć.

To co, pomożecie wykręcić w tym roku nowy rekord Gramytatywnie?