Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! - Tabletowo.pl

Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna!

Tabletowo.pl Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! Aplikacje Nowości

Jeśli jesteście fanami boksu, na pewno ta informacja sprawi, że dzisiejszy wieczór spędzicie z tabletem/smartfonem w rękach. Oczywiście pod warunkiem, że przy okazji posiadacie mobilny sprzęt Apple, bowiem gra, o której mowa, przeznaczona jest jedynie na iOS… Dziś w AppStore miała miejsce premiera długo wyczekiwanego tytułu Real Boxing, bydgoskiego studia Vivid Games.

Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games, nieskromnie stwierdza, że Real Boxing to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie gier mobilnych na świecie („jedna z nielicznych o tak wysokich walorach wizualnych oraz bogatej zawartości”). Za jej powstanie odpowiada 25 osób, a realizacja projektu kosztowała blisko milion złotych.

Real Boxing to symulator walki bokserskiej. Gra zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, m.in. dzięki funkcji stylizacji i rozbudowy umiejętności postaci, możliwości wyboru miejsca walki i przeciwnika, a także trybu online, który pozwala na stoczenie pojedynku z dowolnie wybranym graczem na świecie. Dodatkowo, gra wprowadza innowacyjny system sterowania postacią dzięki wykorzystaniu kamery urządzenia mobilnego, a także gry na ekranie telewizora.

Jeśli zdążyliście się już zapoznać z tytułem – dajcie znać co o nim sądzicie. Pierwsze opinie, które można znaleźć w sieci, są bardzo pozytywne. Zresztą, rzućcie okiem na trailer gry i screeny – poniżej.

Gra od dziś dostępna jest w AppStore (link). Jej cena to 4,49 euro.

Tabletowo.pl Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Gra Real Boxing polskiego studia Vivid Games już dostępna! Aplikacje Nowości

ź: Vivid Games

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona