A gdyby tak grać w grę i przy okazji pomagać zwierzakom ze schroniska? Dzięki Petsbury to możliwe! - Tabletowo.pl

A gdyby tak grać w grę i przy okazji pomagać zwierzakom ze schroniska? Dzięki Petsbury to możliwe!

Nieczęsto mamy możliwość połączyć przyjemne z pożytecznym, jednak w przypadku gry Petsbury jest to akurat jak najbardziej możliwe. Użytkownicy mogą bowiem nie tylko się rozerwać, ale przy okazji też pomóc prawdziwym zwierzakom z prawdziwego schroniska.

Petsbury to symulator schroniska dla zwierząt. Historia rozpoczyna się w momencie, w którym główny bohater odziedziczył działkę po dziadku i zdecydował, że zorganizuje na niej placówkę, mającą na celu pomagać czworonogom. Gra jest wbrew pozorom bardzo bliska realiom, ponieważ gracze muszą szukać bezdomnych zwierzaków, leczyć je, dbać o nie i znajdować im nowe domy.

Tabletowo.pl A gdyby tak grać w grę i przy okazji pomagać zwierzakom ze schroniska? Dzięki Petsbury to możliwe! Android Gry iOS

Gra Petsbury

Aktualnie w grze można ratować psy, koty, króliki i chomiki, ale w przyszłości dodane zostaną kolejne gatunki, m.in. świnki morskie. Jednocześnie w aplikacji pojawiać się będą nowe budynki, funkcjonalności itd., więc nie ma szans, żeby użytkownik zaczął się nudzić. Oprócz opieki nad zwierzętami, można też hodować roślinki, z których następnie wytwarza się lekarstwa, ulepszać budynki oraz upiększać je dekoracjami.

W grze dostępne są także mikropłatności i tu dochodzimy do sedna – otóż część dochodów zostanie przekazana na schroniska dla zwierząt i współpracę z Fundacją Karmimy Psiaki z Krakowa, która swoją opieką obejmuje 16 placówek w całej Polsce. Gracze mogą więc nie tylko się rozerwać przy Petsbury, ale przy okazji również pomóc potrzebującym czworonogom.

Gra Petsbury dostępna jest na >Androida< i >iOS<. Warto też wiedzieć, że tytuł stworzyło polskie studio Garmory, które swoją siedzibę ma w Katowicach.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona