Gra GravityLine dostępna chwilowo za darmo na iOS i Android

GravityLine to polska gra, która już od kilku miesięcy dostępna jest na urządzenia mobilne, a teraz możecie pobrać ją całkowicie za darmo.

Tytuł ten to typowa zręcznościówka, w której mamy za zadanie przeprowadzić bakterię po torze przeszkód, na którym znajdują się obiekty objęte wirusem. Dotknięcie ich skutkuje końcem gry. Gracz ma do dyspozycji zbroję, która umożliwia przenikanie przez obiekty na planszy, aczkolwiek, aby ją zdobyć, musimy zebrać odpowiednią liczbę punktów.

GravityLine to gra, która potrafi wciągnąć. Jest to rozrywka porównywalna do zabaw z kuleczką, która nie może wpaść do dziury. Polecam ten polski tytuł na zabicie nudy. Warto, tym bardziej, że jest obecnie dostępna za darmo.

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ak.gravity&hl=pl” size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][button link=”https://itunes.apple.com/us/app/gravityline/id887091368?mt=8″ size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button]