Gra Five Nights at Freddy’s dostępna na urządzenia z Androidem

Lubicie gry survival horror? Jeżeli tak, to zainteresuje Was tytuł Five Nights at Freddy’s, który właśnie trafił do Google Play.

Reklama

Gra opowiada historię ochroniarza, który musi pilnować porządku w pizzerii u Freddy’ego. Nie jest to jednak zwyczajna restauracja, bo klientów obsługują tutaj roboty, które w nocy stają się niebezpieczne dla życia osób przebywających w lokalu. Naszym zadaniem jest nieustanne śledzenie robotów na kamerach przemysłowych, jednak, aby nie było za łatwo, mamy do dyspozycji określoną ilość prądu. Jeżeli nasz „przydział” się wyczerpie, to stwory dostaną się do naszego kantorka i zrobią nam krzywdę. Gracz musi przeżyć pięć kolejnych zmian (od północy do szóstej nad ranem). Jedna noc w czasie rzeczywistym trwa 9 minut.

fnaf1

Five Nights at Freddy’s zadebiutował ósmego sierpnia na Windowsa, a teraz trafia do Google Play za niespełna dziesięć złotych. Warto wspomnieć, że tytuł ten był bardzo chwalony przez krytyków gry indie.

fnaf2

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scottgames.fivenightsatfreddys” size=”large” text_size=”beta” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]