Gra F-Sim Space Shuttle taniej o 80% na iOS i Androida | Tabletowo.pl

Gra F-Sim Space Shuttle taniej o 80% na iOS i Androida

Dołącz do dyskusji 0

Chcieliście w przeszłości zostać pilotem statku kosmicznego, ale los sprawił, że zostaliście kimś innym? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Was gra F-Sim Space Shuttle, która jest właśnie przeceniona o 80 procent.

W grze wcielamy się w rolę pilota statku kosmicznego. Tytuł jest standardowym symulatorem, który pozwoli nam wystartować oraz wylądować maszyną, do której w prawdziwym życiu mają dostęp nieliczni.

Poprzez obrót urządzenia sterujemy osią orbitera, a prostokąty na ekranie powinny pomóc graczowi w wylądowaniu. Należy jednak zaznaczyć, iż mamy możliwość je wyłączyć i opierać jest wyłącznie na informacjach, które wyświetla HUD.

Gra jest obecnie dostępna za dolara w AppStore oraz za pięć złotych w Google Play. Warto się jej przyjrzeć, ponieważ jest naprawdę bardzo dobrze wykonana i mimo tego, że została stworzona w 2011 roku, nadal zapewni doskonałą zabawę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona