To się dopiero nazywa okazja – pobierz grę Destiny 2 na PC całkowicie za darmo!

Plany na weekend? Nie? No to najwyższa pora, żeby zebrać paczkę znajomych i wyruszyć w kosmiczne przestworza! Jak się bowiem okazuje, grę Destiny 2 można pobrać za darmo w wersji na PC! I nie, nie w ramach darmowego weekendu, bo gra na stałe zostaje przypisana do konta!

Reklama

Od dzisiaj do 18 listopada 2018 roku na platformie Battle.net możecie odebrać Destiny 2 za darmo. Wystarczy uruchomić klienta aplikacji i wejść w sekcję podarunków, która widnieje w prawym górnym rogu w postaci ikonki prezentu. Wystarczy zaakceptować podarek i już (o ile serwery pozwolą) można cieszyć się samą grą bez jakichkolwiek ograniczeń czy ukrytych haczyków.

Od wydania Destiny 2 w wersji PC minął już ponad rok i rzekomo jest to główny powód, dlaczego Activision postanowiło oddać graczom tę produkcję za darmo. Taki prezent świetnie zgrywa się ze startem BlizzConu, który ruszył zaledwie kilka godzin temu. Co ciekawe, jeszcze niedawno grę można było nabyć w inicjatywie Humble Monthly za 12 dolarów, a we wrześniu ten sam tytuł otrzymali subskrybenci PlayStation Plus. Widocznie Activision narzeka na słabą sprzedaż samego Destiny 2, skoro oddaje zaledwie roczną grę w ręce społeczności zupełnie za darmo. Czyżby serwery świeciły pustkami?

Musicie również pamiętać o tym, że podstawowa wersja Destiny 2 to zaledwie wstęp do większej przygody. 4 września ukazał się bowiem trzeci już duży dodatek o nazwie Porzuceni, który dodał naprawdę pokaźną ilość zawartości. Dlatego też, jeśli myślicie o dłuższej zabawie z Destiny 2, musicie dobrze przetrzepać portfel, bo i tak nie uciekniecie przed wydatkami.

Tak czy siak, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, więc „podstawkę” można potraktować jako bardziej rozbudowaną wersję demonstracyjną. To kto z Was zamierza zarwać weekend przy Destiny 2?

Źródło: Wiadomości Blizzarda

Dzięki Błażej za cynk! :)