Bastion za darmo na iOS. Kto nie grał, niech pobiera!

W czasach, gdy gry wysokiej jakości udostępniane są za darmo do pobrania na komputery kilka razy w miesiącu, promocje na dobre gry na smartfony i tablety wydają się być rzadkością. Taką jest ta dotycząca gry Bastion.

Grę Bastion już od lat można było znaleźć w sklepie App Store, z tym że zwykle trzeba było za nią płacić. Regularna cena tego tytułu to 23,99 zł, ale teraz możemy go dostać za okrągłe zero złotych. Nie ma się nad czym zastanawiać!

Reklama

Dla mnie Bastion nigdy nie był grą, którą bym pokochał ze względu na gameplay, bo jakoś nie po drodze mi z tym typem akcyjnego RPG-a fantasy z izometrycznym rzutem kamery. Jednak ścieżka dźwiękowa tej produkcji to absolutny majstersztyk (Darren Korb to mistrz), a jeśli lubicie lekkie hack’n’slashe ze strategicznym zacięciem, to… zakładam, że już dawno przeszliście Bastion. Jeśli nie, to możecie pobierać grę a App Store bez obaw o koszty.

Jak to działa?

Już wcześniej można było testowo uruchomić Bastion bez opłat, jednak teraz można odblokować całą zawartość gry bez wydawania złotówki. Wystarczy zainstalować ją z App Store, a w aplikacji skorzystać z możliwości „wykupienia” za 0 zł dostępu do pełnej wersji programu. I to wszystko!

Dwie gry w sam raz na Halloween za darmo od Epic Games Store