Gra Asphalt 8: Airborne już dostępna

Asphalt 8: Airborne

Gier samochodowych na platformy mobilne jest sporo. Need for Speed: Most Wanted, Real Racing 3, Asphalt 7: Heat i wiele więcej. Ale trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie Real Racing 3 ostatnio wiedzie prym i zbiera najlepsze recenzje (mimo pogorszonej opinii po ostatniej aktualizacji). Gameloft postanowił wziąć sprawy w swe ręce i tak, zgodnie z zapowiedziami, zadebiutowała najnowsza odsłona gry studia: Asphalt 8: Airborne.

Nietypowo najpierw zapraszam do obejrzenia trailera tytułu:

Jeśli jesteście zapalonymi mobilnymi graczami, na pewno na myśl po obejrzeniu powyższego wideo przyszła Wam na myśl gra na Androida – Riptide GP. Tylko że w najnowszej odsłonie Asphalt poruszamy się samochodami (i to jakimi! do wyboru 47 samochodów, a wśród nich Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX i Pagani Zonda R), a nie motorówką. Z przyziemnej rozgrywki i wyścigów przenosimy się w powietrze. Nagle nasze auta dostają skrzydeł i pozwalają nam wykonywać obroty o 360 stopni i innego rodzaju manewry.

Gameloft w opisie Asphalt 8: Airborne chwali się przede wszystkim nowo nagranymi odgłosami silników, które w grze mają być jeszcze bardziej realistyczne, „oszałamiającymi” efektami wizualnymi oraz trybem multiplayer (dla maksymalnie ośmiu osób). W grze przejedziemy się po trasach znajdujących się między innymi w Wenecji, na Islandii czy Nevada. Do naszej dyspozycji jest osiem sezonów i 180 eventów w trybie kariery, a także nowe tryby: Drift Gate i Infected.

Póki co gra Asphalt 8: Airborne dostępna jest jedynie w App Store, ale za chwil kilka powinna zostać udostępniona także wersja na Androida w Google Play. Jak się to stanie, wrzucę link do tego newsa.

Tytuł jest płatny – wyceniony został na 0,99 dolara. Nie oznacza to jednak, że obeszło się bez mikropłatności… Te również są w nim obecne.

Aktualizacja:

Gra pojawiła się również w Google Play!

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

źródło