Gra Angry Birds Space pobrana 10 milionów razy (w trzy dni!). Kolejny sukces Rovio - Tabletowo.pl
Ważne

Gra Angry Birds Space pobrana 10 milionów razy (w trzy dni!). Kolejny sukces Rovio

Tabletowo.pl Gra Angry Birds Space pobrana 10 milionów razy (w trzy dni!). Kolejny sukces Rovio Aplikacje Ciekawostki Nowości

Wszystkie osoby, które w momencie premiery Angry Birds Space miały wątpliwości czy gra przyjmie się na rynku, teraz mogą bić się w piersi. Firma Rovio ma bowiem kolejne powody do zadowolenia. Kosmiczne wściekłe ptaki okazały się kolejnym hitem. W ledwie trzy dni od momentu udostępnienia gry, Angry Birds Space pobrano ponad dziesięć milionów razy. Wow!

Gdy Rovio jakiś czas temu zapowiedziało, że pracuje nad kolejnym tytułem ze wściekłymi ptakami i świniami w roli głównej, podchodziłam do tego bardzo sceptycznie. Nawet pobierając grę z Google Play w dniu premiery miałam mieszane uczucia i robiłam to tylko po to, by sprawdzić co tym razem wydawca ciekawego dla nas przygotował. Jak mogliście się przekonać we wpisie zapowiadającym tytuł, Angry Birds Space przekonało mnie do siebie – byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, co otrzymałam (pisałam wtedy: „Tylko czekać aż wydawca opublikuje dane dotyczące popularności tytułu w ciągu pierwszych 24 godzin dostępności – na pewno będzie się czym chwalić„). Zarówno grafika, jak i sama rozgrywka – wszystko stoi na wysokim poziomie i nie ma się do czego przyczepić. Wciąga, jak przystało na Angry Birds… Nic więc dziwnego, że cieszy się tak wielką popularnością.

Tabletowo.pl Gra Angry Birds Space pobrana 10 milionów razy (w trzy dni!). Kolejny sukces Rovio Aplikacje Ciekawostki Nowości

Poniżej wersje Angry Birds Space na poszczególne platformy wraz z linkami:

  • Android:

bezpłatna z reklamami,
płatna bez reklam – 0,99 dolarów,
wersja HD – 2,99 dolarów.

  • iOS:

płatna HD – 2,99 dolarów,

  • Mac:

płatna – 4,99 dolarów,

  • Windows:

płatna – 5,95 dolarów.

I jeszcze gameplay:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona