Koncert Gorillaz: bilety za złotówkę i streaming w 360° | Tabletowo.pl

Koncert Gorillaz: bilety za złotówkę i streaming w 360°

Dołącz do dyskusji 0

Bilety na koncerty światowych gwiazd z reguły są absurdalnie drogie. Szczególnie z perspektywy „przeciętnego Kowalskiego”, którego pensja ledwo starcza do pierwszego i raczej nie ma mowy o wydatkach na przyjemności. Dlatego każdego fana zespołu Gorillaz powinna ucieszyć informacja, że wejściówka na ich koncert będzie kosztować zaledwie złotówkę.

Zespół jakiś czas temu podjął współpracę z Deutsche Telekom, czyli właścicielem marki T-Mobile. Jej podsumowaniem będzie cykl czterech wydarzeń pod nazwą T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live. Pierwsze z nich zaplanowane jest na 14 czerwca w Warszawie (Nowy Teatr), drugie na 16 czerwca w Budapeszcie (Várkert Bazár), trzecie na 18 czerwca w Katowicach (MCK), a czwarte na 20 czerwca w Koloni (Palladium).

Wstęp na wydarzenia w Polsce oczywiście jest biletowany. Wejściówka kosztuje jednak aż całą złotówkę (+ 23% VAT). Dla klientów T-Mobile sprzedaż poprzez stronę www.electronicbeats.pl rozpocznie się 15 maja o godzinie 12:00, natomiast dla pozostałych osób dwa dni później, 17 maja o godzinie. Jeżeli ktoś nie zdąży, niech się nie martwi – druga tura dystrybucji biletów wystartuje 25 maja o 12:00.

Każdy zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu będzie musiał wysłać bezpłatny SMS o treści GORILLAZ na numer 80557. W odpowiedzi otrzyma kod, który następnie należy wpisać w serwisie transakcyjnym. Jedna osoba może nabyć maksymalnie dwa bilety. Trzeba też pamiętać, że są one imienne.

Koncert Gorillaz będzie można również obejrzeć w domu, ponieważ 20 czerwca udostępniony zostanie on z Kolonii w formie streamingu 360° na stronie www.electronicbeats.net.

Zainteresowanych odsyłam do strony, podlinkowanej w źródle – tam znajdziecie wszystkie, niezbędne informacje.

Źródło: informacja prasowa, Electronic Beats Poland

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona