Zapytaj Alexę od Amazonu o przepis na grzanki, a Gordon Ramsay wyzwie Cię od idiotów | Tabletowo.pl

Zapytaj Alexę od Amazonu o przepis na grzanki, a Gordon Ramsay wyzwie Cię od idiotów

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy mają poczucie, że ich życie nie byłoby kompletne, jeśli nie usłyszeliby nigdy zniewag kierowanych do nich przez Gordona Ramsay’a, znanego z niewybrednych komentarzy wykrzykiwanych na zapleczu szanowanych restauracji. Jeśli chcielibyście, żeby wasze kulinarne dzieło zostało werbalnie zmiażdżone przez ciężką, choć zabawną krytykę, Amazon postanowił to umożliwić.

Za projektem stoi firma Ground Control, której angielskojęzyczni użytkownicy Google Home i Amazon Echo zawdzięczają już kilka interesujących inicjatyw. Jakiś czas temu, mogli oni usłyszeć, jak codzienne wiadomości czytane są głosem byłego wiceprezydenta USA, Joe Bidena. Tym razem można usłyszeć, co Gordon Ramsay sądzi o naszych kuchennych eksperymentach.

Wystarczy zapytać Alexę, co Gordon Ramsay myśli o… (i tu wstawić nazwę dania). Oczywiście to, co usłyszymy nawet nie będzie bliskie konstruktywnej krytyki. Sławny szef kuchni znieważy nas w wykwintny sposób, proponując na przykład pozostawienie dania na stole w salonie, żeby wybiło wszystkie muchy w okolicy. Albo zasugeruje, by oddać je do muzeum. Muzeum porażki. Może też nas zapytać, jak możemy gotować tak paskudne rzeczy i z czystym sumieniem spać w nocy.

Ground Control postarało się o pewne uzupełnienie reklamy Amazon Echo z tegorocznych rozgrywek Super Bowl w USA. Co roku prezentowane są wtedy jedne z najlepszych (i jednocześnie najdroższych) materiałów promocyjnych świata. Ta dotycząca Alexy również była zabawna, a obecność Gordona Ramsay’a wydzierającego się na losowego użytkownika głośnika Amazonu za to, że miał czelność zapytać, jak zrobić grzanki z serem – to czyste złoto.

źródło: Ground Control, Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona