Google zaprezentowało Hangouts 4.0 dla urządzeń z Androidem

Google zaprezentowało Hangouts 4.0 dla urządzeń z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Hangouts to jedna z najpopularniejszych aplikacji, służących nam do komunikowania się. Niedawno Google udostępniło nową odsłoną, oznaczoną numerkiem 4, która wprowadza nowe funkcje i zapewnia jeszcze szybsze działanie całości. Nie mogło oczywiście zabraknąć odświeżonego wyglądu interfejsu.

Firma z Mountain View pochwaliła się, że Hangouts będzie prostsze w obsłudze. Tworzenie nowych grupowych konwersacji będzie możliwe, dzięki zaledwie jednemu przyciskowi. Z kolei lista kontaktów została usprawniona – znalezienie interesującej nas osoby będzie jeszcze szybsze.

Natomiast w jednej wiadomości będziemy mogli wysyłać wiele emoji, udostępnić naszą lokalizację, a także dodać wiele zdjęć jednocześnie. Podobno aplikacja w wersji 4.0 jest prawdziwym demonem szybkości. Usunięto większość błędów i przyspieszono wysyłanie wiadomości. Poprawiono współpracę ze smartwatchami, działającymi w oparciu o Android Wear (wystarczy jedna komenda głosowa, aby wysłać wiadomość).

Aktualizacja będzie stopniowo udostępniana dla urządzeń z Androidem za pośrednictwem Google Play. Warto wspomnieć, że posiadacze sprzętu z iOS otrzymali podobne funkcje w poprzednich update’ach.

źródło: Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona