Chrome beta na Androida

Google wypuszcza Chrome beta na Androida – przeglądarka przyspiesza

chrome beta android

Przeglądarek internetowych na sprzęt mobilny jest mnóstwo – zarówno w wersji na iOS, jak i Androida. Jeśli lubujecie się w desktopowej aplikacji Google Chrome, z całą pewnością ucieszycie się z tej wiadomości. Otóż internetowy gigant z Mountain View udostępnił nową wersję Chrome w wersji beta na tablety i smartfony z Androidem. Jest ona do 30% szybsza niż stabilna wersja przeglądarki dostępnej w Google Play już od dłuższego czasu.

Ekipa Google informuje jednak, że – jak to beta – udostępniony program jest wersją rozwojową i zawiera wiele błędów, które wkrótce mają zostać wyeliminowane. Wśród nich gubienie przycisków nawigacyjnych przy trybie pełnoekranowym w YouTube czy problemy z edytowaniem zakładek.

Chrome beta na Androida

Chrome beta dostępny jest dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.0 lub nowszych. Najnowsza wersja programu oznaczona jest numerkiem 25.0.1364.8, a jego waga to 22MB.

Jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze jak działa najnowsza przeglądardka Chrome na Androida, zajrzyjcie pod ten link, kierujący do Google Play. Inaczej się tam nie dostaniecie – na chwilę obecną aplikacji nie da się wyszukać w wyszukiwarce dostępnej w Google Play.

Chrome beta na Androida

źródło, źródło