Google wprowadza nowe rozszerzenie swoich map - Pokémon Challenge - Tabletowo.pl

Google wprowadza nowe rozszerzenie swoich map – Pokémon Challenge

Dołącz do dyskusji 0

Dobra wiadomość dla fanów jakże popularnego anime Pokémon. Google postanowiło poświęcić trochę pracy i stworzyć specjalne rozszerzenie do aplikacji Google Maps, które pozwoli na… wirtualne łapanie kieszonkowych stworów! Nowość skierowana jest zarówno do właścicieli urządzeń wyposażonych w system iOS jak i Android. Dodatkowo, osoba która złapie najwięcej Pokémonów ma szansę otrzymać pracę w Google, jako Pokémon Master.

Od dzisiaj zarówno w App Store jak i Google Play dostępna jest specjalna aktualizacja Google Maps. Po pobraniu należy nacisnąć pasek wyszukiwania a następnie wybrać opcję „press start”. Są to dość skomplikowane czynności, zatem warto zajrzeć do instrukcji bezpośrednio od Google. Jest ona dostępna na oficjalnym blogu giganta z Mountain View.

Jak można zauważyć w prezentowanym filmiku, użytkownik musi przemierzać świat w poszukiwaniu dzikich stworków. Znajdować się one mogą praktycznie wszędzie, zatem zainteresowanych czeka sporo podróżowania! Sposób rozwiązania gry przypomina trochę aplikację Ingress, również stworzoną przez Google.

Przy okazji premiery został ogłoszony także konkurs na najlepszego trenera Pokémon. Osoba, która złapie najwięcej tych stworzeń, otrzyma pracę w Google. Na jakim stanowisku, zapytacie? Jako Pokémon Master.

Jeżeli od dziecka, lub ewentualnie po prostu od ostatnich kilkunastu lat swojego życia, marzyliście o takim tytule – czym prędzej zmierzajcie do App Store bądź Google Play i pobierajcie aktualizacje. Świat Pokémon czeka właśnie na Was!

Tabletowo.pl Google wprowadza nowe rozszerzenie swoich map - Pokémon Challenge Aplikacje Google Nowości

Złap je wszystkie!

[źrodło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona