Google Wallet nareszcie został zintegrowany z Google Maps | Tabletowo.pl

Google Wallet nareszcie został zintegrowany z Google Maps

Dołącz do dyskusji 0

Google Wallet jest zwykłą aplikacją mobilną przeznaczoną do płatności. Niedawno jednak jej funkcjonalność uległa znacznej poprawie. Wszystko dzięki ostatniej aktualizacji, która pozwoliła temu programowi na głębszą integrację z Google Maps. Jak się to przełoży na codzienne użytkowanie?

Nowa opcja pozwala nam na dokładne zapoznanie się z tym, gdzie i kiedy płaciliśmy. Przykładowo będziemy mogli bezproblemowo odnaleźć miejsce, w którym byliśmy jakiś czas temu, ale nie możemy przypomnieć sobie nazwy. W dodatku otrzymamy kolejne informacje o dokonanej płatności.

Kolejną nowością jest prostsze szukanie. Od teraz po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych, będziemy mogli odnaleźć poszczególne restauracje, sklepy i wiele innych, w których płaciliśmy Google Wallet. Uważam, że jest to bardzo ciekawa funkcja. Mam nadzieję, że wkrótce ta aplikacja będzie równie dobrze działała na terenie naszego kraju.

Google Wallet

Dobrze, że Google postanowił zintegrować swoje dwie aplikacje – możliwości takiego połączenia są naprawdę spore. Liczę, że wkrótce do tego grona dołączą kolejne programy od firmy z Mountain View.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona