Google świętuje pierwszą rocznicę przekształcenia Android Market w Google Play - Tabletowo.pl
Ważne

Google świętuje pierwszą rocznicę przekształcenia Android Market w Google Play

Tabletowo.pl Google świętuje pierwszą rocznicę przekształcenia Android Market w Google Play Aplikacje Nowości

„Jak ten czas szybko leci…” – pomyślałam, gdy na łamach AndroidCentral przeczytałam, że właśnie mija rok od przekształcenia Android Market w Google Play. Okres ten minął mi niesamowicie szybko, dosłownie w mgnieniu oka – Wam zapewne podobnie. Dla nas pierwsza rocznica rebrandingu jest ciekawostką, dla internetowego giganta z Mountain View – okazją do świętowania. Skoro tak, w sklepie z aplikacjami pojawiło się kilka promocji.

Dzisiejsze okazje z Google Play różnią się w zależności od kraju. I tak, użytkownicy sprzętu z Androidem w Stanach Zjednoczonych, gdzie – jak wszyscy wiemy – jest dostęp do szerokich zasobów tegoż sklepu – otrzymali dostęp do przecen aplikacji, kart podarunkowych, darmowej muzyki, książek, filmów i innych treści multimedialnych. W Polsce wybór promocji jest mocno okrojony.

I tak, aktualnie możemy skorzystać z następujących ofert:
– karta podarunkowa w wysokości 15 dolarów na pierwsze zamówienie w aplikacji Fancy,
– 10% zniżki na rezerwację hotelu przez aplikację Hotels.com,
– darmowe gry: Yumby Smash, Royal Revolt! i Gnome Village.

Najprawdopodobniej na wyżej wymienionych promocjach Google nie poprzestanie, dlatego też warto później zajrzeć na stronę akcji urodzinowej. Gdy pojawią się kolejne oferty, na pewno wpis zostanie zaktualizowany.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona