Promocja: oszczędź 13 złotych i pobierz Rotation Control Pro na Androida całkowicie za darmo 19

Promocja: oszczędź 13 złotych i pobierz Rotation Control Pro na Androida całkowicie za darmo

Jak to każdego dnia, tak i dzisiaj sprawdziłem najnowsze promocje, obowiązujące w Sklepie Play. Już po chwili zauważyłem, ze do wyrwania jest wiele ciekawych aplikacji, w tym m.in. Rotation Control Pro, program do robienia zrzutów ekranu i wiele paczek ikon.

Rotation Control Pro

Jest to program, który odkryłem kilka miesięcy temu, a dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niego życia. W tabletach Nexus 7 2013 występuje problem z obracaniem ekranu, który już od czterech lat po prostu mnie irytował. Rozwiązaniem tej sytuacji okazała się aplikacja Rotation Control Pro. Dodaje ona panel z przyciskami do przekręcania ekranu do paska powiadomień. Narzędzie niezwykle proste, ale jakże przydatne. Aplikacja ta normalnie kosztuje 12,99 złotych, jednak przez następne 5 godzin możecie zainstalować ją za darmo.

Promocja: oszczędź 13 złotych i pobierz Rotation Control Pro na Androida całkowicie za darmo 22
Pobierz aplikację z Google Play

Screenshot Pro (License)

Kilku producentów (np. Huawei) do swoich nakładek systemowych dorzuca dodatkowe funkcje, związane z zrzutami ekranu. Użytkownicy produktów pozostałych marek muszą poszukać innego rozwiązania. Jednym z nich jest aplikacja Screenshot Pro, która dodaje nam sporo ciekawych rozszerzeń, związanych ze screenshotami. Aplikacja na co dzień kosztuje 12,99 złotych, jednak przez następne 5 godzin możecie ją pobrać za darmo.

Uwaga: Screenshot Pro (License) to tylko nakładka do aplikacji Screenshot Pro – Quick Capture, która jest niezbędna, aby korzystać z tego narzędzia.

Promocja: oszczędź 13 złotych i pobierz Rotation Control Pro na Androida całkowicie za darmo 22
Pobierz aplikację z Google Play

Paczki ikon

Icon Packi to już tradycyjna część artykułów, związanych z promocjami na aplikacje w Sklepie Play. W końcu powiedzmy sobie szczerze – paczek ikon nigdy za wiele.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

https://www.tabletowo.pl/2017/06/18/appsales-badz-na-biezaco-z-promocjami/

Źródło: własne